ATNAUJINTAS BASAKOJŲ TAKAS

ATNAUJINTAS BASAKOJŲ TAKAS

     Į Vištyčio regioniniame parke esantį Šilelio mišką gegužės 26 d. sugužėjo gausus būrys mokinių, kurie praeitų metų rudenį prisijungė prie Šilelio basakojų tako atnaujinimo akcijos. Šios akcijos metu mokiniai rinko įvairiausią natūralią medžiagą: nuo eglės, pušų kankorėžių iki gilių, kaštonų, akmenukų ir medžio žievės. Surinkta ir pristatyta natūrali gamtinė medžiaga visą žiemą ir ankstyvą pavasarį buvo saugiai laikoma Vištyčio regioninio parko direkcijos patalpose.

     Atvykę Vištyčio daugiafunkcio centro, Sūdavos pagrindinės ir Vilkaviškio Salomėjos Neries pagrindinės mokyklų mokiniai visą surinktą medžiagą kruopščiai supylė į jau iš anksto paruoštus tako fragmentus. Įrengus ir išbandžius basakojų taką, mokiniai keliavo Šilelio pažintiniu taku spręsdami įvairias užduotis. O pasiekus Šilelio stovyklavietę vaišinosi gardžia koše ir Vištyčio pievų arbata, vėliau aplankė Vištyčio vėjo malūną.

     Džiaugiamės, kad atnaujintas basakojų takas visų pastangomis vėl džiugins Vištyčio krašto žmones ir atvykstančius lankytojus. Vištyčio regioninio parko direkcija dėkinga visoms prisijungusioms mokykloms ir jų mokiniams, taip pat Pajevonio girininkijai už pagalbą.

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532