„Basakojų tako“ atnaujinimo akcija

Kviečiame prisijungti prie „Basakojų tako“ atnaujinimo akcijos!

     2018 m. Vištyčio regioniniame parke buvo įrengtas 36 metrų ilgio “Basakojų takas”, Šio tako įrengimo procese dalyvavo nemažas būrys moksleivių, mokytojų, vietos gyventojų. Visų mūsų pastangomis basakojų takas džiugino ne tik vietos gyventojus, bet ir svečius. Tęsiant gražias tradicijas Vištyčio regioninio parko direkcija kviečia moksleivius, šeimas ir visus norinčius šį rudenį keliauti į gamtą ir rinkti natūralias gamtos gėrybes, kurias pavasarį panaudosime atnaujinant basakojų taką Šilelio pažintiniame take!

     Norint prisidėti prie basakojų tako atnaujinimo akcijos Jums reikia:

  • Kartu su klase ar šeima rinkti natūralias gamtines medžiagas. Rinkimo amplitudė plati – eglių, pušų kankorėžiai, ąžuolų gilės, kaštonai, medžių žievės, natūralūs akmenukai ir pan. Takas susideda iš 6 segmentų, tad kiekvienam segmentui reikia 0,5 m3 natūralios medžiagos.
  • Informuoti apie dalyvavimą ir nurodyti, kokias gamtines medžiagas planuojate rinkti. Tel. nr. +370 342 63532 arba el. paštu z.grimailaite@vistytis.lt
  • Iki š.m. lapkričio 30 d. surinktas gamtines medžiagas pristatyti į Vištyčio regioninio parko direkciją adresu Vytauto g. 8, Vištytis.

     Pavasarį (datą tikslinsime) visus dalyvius kviesime susitikti Vištyčio regioniniame parke, Šilelio miške. Susitikimo metu visi kartu surinktas medžiagas kruopščiai supilsime į jau iš anksto paruoštus tako fragmentus, išbandysime naująjį taką, o visų mokinių ir mažųjų lauks DOVANA –  nemokama edukacija gamtoje.

 

Akcijos skelbimas

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532