Edukacinius užsiėmimus finansuoja savivaldybė

Edukacinius užsiėmimus finansuoja Vilkaviškio rajono savivaldybė

     

     Šiais metais Vištyčio regioninio parko direkcija, finansuojama Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos lėšomis, nuo gegužės 2 d. iki birželio 30 d. organizuos edukacinius užsiėmimus, skirtus Vilkaviškio rajono mokyklų mokinių gamtamoksliniam ugdymui. Iš viso numatyta finansuoti 20 valandų edukacinių užsiėmimų. Mokytojai ir mokiniai galės rinktis iš trijų skirtingų edukacinių programų, kurių metu ne tik susipažins su Vištyčio regioniniame parke esančiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, bet ir aktyviai, smagiai leis laiką: žais grindų žaidimą, rungtyniaus dėliodami dėliones, spręsdami užduotis.

Papildoma informacija:

  • Maksimalus mokinių skaičius vienos edukacijos metu iki 25 vaikų.
  • Mokyklos klasių atvykimą finansuoja iš savo lėšų.
  • Registruotis ir rezervuoti pasirinktų edukacinių užsiėmimų laiką prašome suderinti su direkcijos specialistais iš anksto telefonu 8 342 63532.

Edukacinių užsiėmimų sąrašas

 

Kviečiame mokyklas pasinaudoti šia galimybe ir susitikti Vištyčio regioniniame parke, kuriame pažinti, atrasti, pamatyti yra tiek daug visko!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532