Konkursas „MANO ŠEIMA ŠILELIO PAŽINTINIAME TAKE“

SIŪLOME KELIAUTI ŠILELIO PAŽINTINIU TAKU SU FOTOAPARATU AR IŠMANIUOJU TELEFONU

   Prasidėjus antrajam karantino švelninimo etapui, leidžiama gyventojams lankytis pažintiniuose ir mokomuosiuose takuose, prisilaikant visų apsaugos reikalavimų.

   Kol kas Vištyčio regioninio parko lankytojų centras negali priimti lankytojų, bet siūlo Jūsų šeimos nariams pakeliauti Šilelio pažintiniu taku. Kviečiame ne tik pakeliauti, bet ir sudalyvauti konkurse „MANO ŠEIMA ŠILELIO PAŽINTINIAME TAKE“. Viskas labai paprasta. Įsimintiniausias akimirkas fiksuojame visi su išmaniaisiais telefonais ar foto aparatais. Mes kviečiame Jus ir Jūsų šeimos narius ne tik pakeliauti, fotografuoti, bet nuotraukas atsiųsti mums elektroniniu paštu: r.gagiene@vistytis.lt  iki birželio 1 dienos.

   Konkurso sąlygos labai paprastos. Šilelio pažintinio tako schemoje yra pažymėti septyni mėlyni apskritimai su skaičiais, kurie žymi skirtingus take esančius objektus. Jūsų šeima nusifotografuoja kiekviename taške, parašo kokie šeimos nariai yra nuotraukoje (tėtė, mama, brolis ir kt., galite parašyti vardus) ir siunčiate mums nurodytu el. paštu. Siuntėjas nurodo savo adresą, telefono numerį ir datą, kada fotografavote, kad galėtume su Jumis susisiekti, o jeigu tapsite laimėtojais – atsiųsti prizą. Vertinimas taip pat labai nesudėtingas. Svarbu, kad būtumėte geros nuotaikos, išradingi ir besilaikantys apsaugos reikalavimų, kurie Jūsų viešnagės metu bus taikomi. Primename, kad Jūsų atsiųstos nuotraukos gali būti patalpintos viešai prieinamuose regioninio parko direkcijos socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. 

   Žygį pažintiniu taku patogiausia pradėti tako pradžioje, prie stendo „Šilelio pažintinis takas“, esančio prie poilsiavietės „Viktorija“, Žirgėnų km, Vištyčio sen. Vilkaviškio r. (419767, 6030814 LKS). Tako maršrutas eina ratu, todėl į šią vietą ir sugrįšite. Takas turi dvi trasas. Trumposios trasos ilgis 2,4 km, o ilgosios trasos ilgis – 3,4 km. Jums reikės keliauti ilgesniu maršrutu, tad ir įspūdžių bus daugiau. Didysis takas pareikalaus daugiau ištvermės ir laiko, jį apkeliausite per pustrečios valandos. Tam, kad nenuklystumėte, takas pažymėtas specialiais tako žymekliais – žaliais mediniais medžių lapais.

Lauksime septynių Jūsų šeimos nuotraukų prie šių objektų:

Skardis

„Raganos šluotos“

Apžvalgos aikštelė šalia lauko baldų ir atrakcionų vaikams

Aukščiausia eglė

Šventasis šaltinėlis

Apžvalgos aikštelė

Sufozinis cirkas

   Keliaukite ir fotografuokite.  O mes Jums linkime gero oro, puikios nuotaikos, malonių įspūdžių.

   Saugokite gamtą, save ir kitus!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532