KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „TAI KOKS BUVO TAS VIŠTYČIO VIŠČIUKAS?“

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE „TAI KOKS BUVO TAS VIŠTYČIO VIŠČIUKAS?“

     Šiuo laikotarpiu gyvename kitaip nei įprastai. Visi stengiamės saugotis patys ir saugome kitus. Miestų, miestelių gatvės ištuštėjusios. Toks pat vaizdas ir Vištytyje, kuriame kažkada gyveno beveik 4000 gyventojų, kuris išskirtinis savo geografine padėtimi, kuris šiemet švęs savo 450–ies metų sukaktį.

     Tik paukščiams, tarp kurių yra ir VIŠTYČIO VIŠČIUKAS, jokie karantinai negalioja. Jie laido savo treles, sukiojasi, būriuojasi, tartum norėdami mus paraminti ir pasakyti, kad jie tikrai jaučia šviesą ir ji ne už kalnų.

     Mes, direkcijos kolektyvas, norime visus paraginti pakelti akis į dangų, galbūt, kaip tik dabar praskris Vištyčio Viščiukas, išpranašavęs Vištyčio ežero ir Vištyčio miestelio vardą, o mums šiuo sunkiu metu suteiks vilčių, kuo greičiau sveikiems sugrįžti į įprastą gyvenimą.

     Mūsų kvietimas yra toks: NUPIEŠKITE VIŠTYČIO VIŠČIUKĄ, arba SUKURKITE DAR NEGIRDĖTĄ LEGENDĄ APIE VIŠTYČIO EŽERO, MIESTELIO ATSIRADIMĄ SU VIŠTYČIO VARDU ir siųskite mums (info@vistytis.lt). Vieniems galbūt jis atrodys kaip stebuklinga rojaus paukštė, kitiems kaip mažas žvirbliukas, dar kitiems kaip višta, gaidelis ar mažas viščiukas.

     Paskaitykite skelbimą, kuris skirtas vaikams, ir paraginkite juos dalyvauti mūsų organizuojamame konkurse. Ir ne tik vaikus…

     Labai kviečiame visus suaugusius savo namuose įruošti kūrybines dirbtuves ir visiems kartu gerai praleisti laiką. Nupieškite kiekvienas po savo stebuklingą viščiuką, arba sukurkite apie jį legendą.  

     Jūsų darbeliai bus skirti Vištyčio miestelio 450-mečiui.

Skelbimas dalyvauti konkurse

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532