Kviečiame įmones savanoriauti!

Kviečiame įmones savanoriauti!

 

     Jau trečius metus gamtosauginio projekto „Naturalit“ komanda, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba ir nacionaliniai bei regioniniai parkai kviečia Lietuvos įmones savanoriauti saugomose teritorijose. Šiais metais Vištyčio regioniniame parke siūlome dvi veiklas, kurias galite rasti interaktyviame žemėlapyje. Žemėlapyje pateikiamos ne tik talkų vietos, veiklų pobūdis, bet ir nurodytas savanoriškos veiklos reikalingumo laikotarpis (pvz. pavasaris, ruduo ir pan.), savanorių kiekis, reikalingos priemonės bei kontaktinio asmens duomenys. Visoms savanorių komandoms už atliktą darbą atsidėkosime ekskursija po Šilelio pažintinį taką, taip pat bus galimybė nemokamai aplankyti lankytojų centrą, Vištyčio vėjo malūną.

     Savanoriška veikla naudinga ne tik visuomenei, bet ir neabejotinai patiems savanoriams. Savanorystė ugdo svarbias asmenines savybes, padeda įgyti naujų įgūdžių, puiki galimybė tobulinti komandinio darbo įgūdžius, padeda užmegsi ryšius su įvairiais skirtingo amžiaus, įvairios patirties žmonėmis.

 

Kviečiame pasinaudoti proga!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532