Paminėkime BALTIJOS KELIO 30-METĮ kartu

Rugpjūčio 23 dieną (penktadienį) kviečiame visus į Vištytį, kartu paminėti BALTIJOS KELIO  trisdešimtmetį!

Vištyčio regioninio parko direkcija kviečia visus, kurie Baltijos kelio dieną – rugsėjo dvidešimt trečiąją, bus nutolę nuo Lietuvos didmiesčių, kur tądien vyks įvairūs renginiai, bet ne per toliausiai nuo Suvalkijos, atvykti į Vištytį ir visiems kartu paminėti šį svarbų įvykį. Turėsite puikią galimybę ne tik aplankyti kalvotąją Suvalkiją, bet kartu prasmingai paminėti „Baltijos kelio“ 30-metį.

10.30 val. Vištyčio regioninio parko lankytojų centre vyks susitikimas Pasaulio lietuvių bendruomenės nariu Leonu Narbučiu, po 60 metų sugrįžusiu iš JAV į savo gimtinę. Jis pristatys parodą „Lietuviais esame mes gimę“.                                                                                          

Tai paroda apie užsienio lietuvių veiklą. Septyniolikoje skydų eksponuojamos autentiškos nuotraukos ir įvairūs, lietuviškos emigracijos akimirkas iliustruojantys tekstai, atspindintys pastarojo šimtmečio gyvenimo svečiose šalyse istoriją. Paroda veiks iki rugsėjo 15 dienos.

11.00 val. Susikibsime už rankų ir apjuosime Vištyčio miestelio Nepriklausomybės aikštę. Jeigu pritrūktų rankų apjuosti visą aikštę, tai Nepriklausomybės paminklą tikrai apjuosime.

Prof. dr. Mindaugas Jurkynas ir mokytojas Juozas Jurkynas trumpai peržvelgs 30 metų Lietuvos kelią. 

Visi kartu sugiedosime Tautišką giesmę.

Tai bus mūsų, Vištyčio krašto žmonių ir mūsų svečių, indėlis į Baltijos kelio 30-mečio paminėjimą.           

Baltijos kelio 30-mečio simbolis – kardeliai. Jeigu dar žydės Jūsų darželiuose, atsineškite. Jais papuošime Nepriklausomybės paminklą.

Skelbimas

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532