PIEŠINIŲ KONKURSAS „GAMTA MANO LAPE“

KVIEČIAME DALYVAUTI PIEŠINIŲ KONKURSE

  „GAMTA MANO LAPE“

Kiekvienais metais, gegužės 22-ąją minima Tarptautinė biologinės įvairovės diena. Artėjant šiai dienai Vištyčio regioninio parko direkcija kviečia mokinius ir įvairaus amžiaus vaikus visą mėnesį dalyvauti piešinių konkurse „Gamta mano lape“. Šiuo piešinių konkursu kviečiame stabtelti ir susimąstyti, kaip galime prisidėti prie biologinės įvairovės išsaugojimo, tausojimo, skatiname domėtis ir pažinti mūsų krašto gamtą.

 

Konkurso taisyklės:

– Šiame konkurse laukiame piešinių, kuriuose atsispindėtų viena iš temų:

  • Biologinės įvairovės grėsmės – raginame pamąstyti su kokiomis gamtosauginėmis problemomis susiduria mūsų gamta ir kaip tos problemos prisideda prie biologinės įvairovės nykimo (pvz. pievų naikinimas, chemikalų naudojimas žemės ūkyje, invazinių rūšių plitimas, klimato kaitos sukelti padariniai ir pan.).
  • Retos ir nykstančios Lietuvos gyvūnų, augalų rūšys – kviečiame pavartyti Lietuvos raudonąją knygą, susipažinti su retomis, nykstančiomis rūšimis, o išsirinkus vieną iš rūšių atvaizduoti piešinyje.

– Konkurse gali dalyvauti visų klasių moksleiviai bei įvairaus amžiaus vaikai.

– Jūsų darbų lauksime iki gegužės 14 d. Piešinių fotografijas ar skenuotus variantus siųskite el. pašto adresu info@vistytis.lt, o piešinių originalus: Vytauto g. 8, Vištytis. Detalią informaciją apie piešinių konkursą rasite www.vistytis.lt .

Kvietimas dalyvauti                   Konkurso nuostatai

 

Kūrybiškiausiems ir originaliausiems piešinių autoriams įteiksime simbolinius Vištyčio regioninio parko suvenyrus, tad linkime kūrybinės sėkmės ir išradingumo!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532