Stendai pasipildė naujais lipdukais

Stendai pasipildė naujais lipdukais

Keliaujant po Vištyčio regioninį parką, lankant gamtos, kultūros paveldo objektus, pažintinius takus, stovyklavietes ar tiesiog būnant gamtoje, kviečiame paremti saugomas teritorijas įsigyjant lankytojo bilietą. Kaip tai padaryti?

Šiais metais Vištyčio regioninio parko stendai pasipildė ryškiai geltonos spalvos lipdukais, kuriuose pateikta informacija, kaip greitai ir patogiai galima įsigyti lankytojo bilietą esant gamtoje ir turint mobilųjį telefoną. Jums reikia išsiųsti trumpąją žinutę su tekstu VIRP, telefono numeriu 1860 ir bilietas įsigytas!

Lankytojo bilietą taip pat galima įsigyti Vištyčio regioninio parko direkcijos Lankytojų centre, „Perlo“ terminaluose, „Bilietai.lt” ir „Tiketa.lt” bilietų internetinėse platinimo sistemose, visose „Bilietai.lt” ir „Tiketos“ kasose.  Savanoriškas bilieto įsigijimas išreiškia lankytojo pritarimą ir norą, kad saugomose teritorijose būtų sutvarkytos rekreacinės, lankomos vietos, pažintiniai takai, kad stovyklavietėse nebūtų šiukšlių.

Dėkojame visiems remiantiems Vištyčio regioninį parką ir saugomas teritorijas!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532