Su kultūros pasu į Vištyčio malūną!
Kviečiame mokyklas, mokytojus, o svarbiausia visus Lietuvos moksleivius pasinaudoti „Kultūros paso“ teikiamomis paslaugomis ir leistis į pažintį su Vištyčio vėjo malūnu!
     Edukacinio užsiėmimo „Ką mums pasakoja Vištyčio vėjo malūnas?“ metu moksleiviai turės progą susipažinti su javų, miltų rūšimis, dar kartą prisimins ilgą ir sudėtingą duonos kelią. Be vėjo nei vienas vėjo malūnas negalėjo sukti savo didžiulių sparnų, malti miltų, todėl prieš vykstant į Vištyčio vėjo malūną pasigaminsime vėjarodę, prisiminsime vėjo kryptis ir išmoksime jas nustatyti. Visgi didžiausias dėmesys bus skirtas vieninteliam Suvalkijos krašte išlikusiam Vištyčio vėjo malūnui. Susitikimo metu aptarsime vėjo malūno istoriją, reikšmę, supažindinsime dalyvius su išlikusia šimtamete technologine įranga. Edukacijos metu smagiai leisime laiką žaidžiant žaidimus, narpliojant užduotis, senovines patarles ir mįsles.
     Detalesnę informaciją apie edukaciją ir rezervacijos datas rasite čia
Iki susitikimo Vištyčio regioniniame parke!🐥

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532