Elenos Dereškevičienės kūrybos vakaras „RUDENS ŽYDĖJIMAS”

SUSITIKIMAS SU LITERATE ELENA DEREŠKEVIČIENE

Lapkričio 21 d. (trečiadienį) 14 val. Vištyčio regioninio parko lankytojų centre susitiksime su mūsų kraštiete literate Elena Dereškevičiene. Kūrybos vakare „Rudens žydėjimas“ skambės ne tik jos poezija, bet ir Vištyčio folkloro kolektyvo „Šilojai“ atliekami romansai. Elena yra šio kolektyvo narė nuo pat kolektyvo susikūrimo. Ateinančiais metais kolektyvas švęs 20–metį. Taigi ir dainos, atliekamos šio kolektyvo, jai yra artimos. Kolektyvo nariai prasitarė, kad ruošiasi sudainuoti kūrinį pagal Elenos eiles.

Elenos Dereškevičienės kūrybos vakarą pavadinome „Rudens žydėjimas“ ne tik dėl to, kad eilės skambės rudens popietę, bet ir dėl to, kad jos kūryboje šis metų laikas apipintais pačiais nuoširdžiausiais, labai jausmingais išgyvenimais, spalvingomis emocijomis ir  gebėjimu išreikšti, pasakyti, kad gyvenimas ir ryšys su gamta nepriklauso nuo metų laiko, kad tie patys jausmai mus gali aplankyti ir žvarbią žiemą, ir lietingą rudenį, ir bundantį pavasarį, ir spalvingą vasarą.

Mokytojos Elenos kūryba žinoma ne tik Vištyčio krašto gyventojams, bet Vilkaviškio rajono, Marijampolės apskrities poezijos mylėtojams. Ji yra tapusi ne vieno poezijos renginio nominante.

Laukiame visų jaukiame poezijos ir romansų žydėjime!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532