Fotografijų paroda

Fotografijų paroda „Kaip aš myliu Lietuvą“

 

Vištyčio regioninio parko lankytojų centre eksponuojama fotografijų paroda „Kaip aš myliu Lietuvą“, skirta artėjančiai Vasario 16-ąjai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Nors ši fotografijų paroda sukurta 2020 m. Kybartų kultūros centrui suorganizavus fotografijų konkursą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui, tačiau šiandienos įvykių kontekste ji kaip niekad aktuali ir skatinanti nepamiršti pilietiškumo, ištikimybės ir meilės Tėvynei.

Fotografijose įamžintos pilietinių akcijų, valstybinių ir miesto švenčių akimirkos, aktyviai įsitraukiant  ugdymo įstaigoms, organizacijoms bei visiems Kybartų miesto gyventojams.  Foto darbų autoriai – visų Kybartų miesto ugdymo įstaigų ugdytiniai, moksleiviai ir pedagogai, Kybartų miesto ir Kybartų seniūnijos aplinkinių bendruomenių įvairaus amžiaus ir socialinių grupių žmonės, mėgėjai fotografai.

Iš viso konkurso organizatoriams buvo pateiktos net 94 fotografijos, iš kurių 37 geriausi darbai buvo atrinkti eksponavimui. Dalį darbų kviečiame apžiūrėti ir Jus!

SKELBIMAS

 

Paroda veiks iki š. m. kovo 2 d. adresu: Vytauto g. 8, Vištyčio mstl.

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532