KONKURSO „TAI KOKS BUVO TAS VIŠTYČIO VIŠČIUKAS?“ REZULTATAI

Baigėsi regioninio parko direkcijos organizuotas konkursas „TAI KOKS BUVO TAS VIŠTYČIO VIŠČIUKAS?“

     Kvietėme nupiešti Vištyčio viščiuką, ar sukurti legendą, kaip jis išpranašavo Vištyčio ežero ir miestelio vardo atsiradimą.

     Šis konkursas – tai dovana Vištyčio miesteliui, kuris šiemet švenčia  450–ies metų jubiliejų.

     Sulaukėme įvairių darbų: piešinių, pasakojimų. Jie atkeliavo iš Šakių, Vilniaus, o daugiausiai iš Vilkaviškio. Visi darbai labai įdomūs ir labai skirtingi. Geriausius darbus atspausdinome ir jie išeksponuoti Vištyčio regioninio parko lankytojų centre. Kai dar labiau sušvelnės karantino sąlygos atspausdintus darbus pakeisime originaliais.

     Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse. Bet, kaip žinote, konkursas yra toks renginys, kuriame renkami nugalėtojai. Ilgai sukome galvas, tarėmės, svarstėme, kol priėjome vieningos išvados.

KONKURSO „TAI KOKS GI BUVO TAS VIŠTYČIO VIŠČIUKAS“ NUGALĖTOJAI:

PIRMOJI VIETA:

Kolektyvinis Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos penktokų darbas į kurį buvo įsitraukę mokinių tėveliai, seneliai ir mokytojai. Jie ant didžiulio plakato iš nuotraukų išdėliojo skaičių 450. Mes suskaičiavome 39 nuotraukas ir visose penktokai su savo draugais, giminaičiais pačiose gražiausiose Vištyčio krašto vietose. Kas prie ežero, kas Šilelio pažintiniame take, kas keliauja ežero pakrantės takeliu, kas pakilę ant kalvų, kas žvelgia į vėjo malūną. Mes buvome labai nustebinti. Ir čia dar ne viskas. Plakato viršuje puikavosi labai įdomus pasakojimas apie ežero vardą Vištytį su intriguojančiu pavadinimu „O buvo taip…“

ANTROJI VIETA:  

Arno Biriuko Vilkaviškio Ąžuolo progimnazijos penktoko kosminis viščiukas ir jo sukurtas pasakojimas tikrai tapsiantis legenda apie visų vištų karalių kosminį viščiuką ir Vištyčio ežerą.

Kitiems dviems darbams skyrėme dvi trečias vietas, nes darbai labai įdomūs o kūrėjų amžius labai skyrėsi. 

TREČIOJI VIETA: 

Danieliaus Didvalio, „Ąžuolo“ progimnazijos šeštoko piešinys. Labai spalvingas su Vištyčio vištele, besiirstančia ežere.

Vilniečio šešiamečio Benedikto piešiniai apie dinozaurus, viščiuką ir jo sukurta pasaka. Savo  piešiniuose ir sukurtoje pasakoje jis mums paaiškino kaip susijęs dinozaurų išnykimas su Vištyčio ežeru ir jo vardu.

 

Su nugalėtojais susisieksime ir susiderinsime dėl laimėtų prizų atsiėmimo.

Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532