Kviečiame fotografuoti kalvotąją Suvalkiją Vištyčio krašte!

Kviečiame fotografuoti kalvotąją Suvalkiją Vištyčio krašte!

   Šiais išmaniųjų technologijų laikais kiekvienas iš mūsų gali būti fotografu, todėl Vištyčio regioninio parko direkcija kviečia lankytojus fotografuoti įvairias Vištyčio regioninio parko vietas, kraštovaizdį, gamtą, kultūros paveldo objektus ir tai ką įdomaus, gražaus ar išskirtinio pamatė lankydamiesi kalvotame Suvalkijos krašte. Nuotraukas siųskite mums el. paštu z.grimailaite@vistytis.lt, nurodant:

     – savo vardą (ir, jei pageidaujate, pavardę);

     – nuotraukos pavadinimą ir/arba nuotraukos vietovę.

 

Reikalavimai nuotraukoms:

     – siųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas;

     – atsiųstos nuotraukos turi būti sureitinguotos nurodžius: 1 vieta, 2 vieta, 3 vieta. Šis reitingavimas atskleis, kuri Vištyčio regioninio parko vieta ar objektas paliko didžiausią įspūdį, pelnė Jūsų simpatijas ir pan.

     – siunčiama JPG formatu, ne mažiau 1 MB dydžio nuotrauka. Dydis pikseliais ne mažesnis nei 3000×2000;

     – nuotraukose neturi matytis asmenų veidų (nuotraukos su atpažįstamais veidais nebus publikuojamos galerijoje);

     – nuotraukos turi būti spalvotos.

   Atsiųstas fotografijas kartu su Jūsų pateikta informacija (t.y. vardas ir/ar pavardė, pavadinimas) talpinsime mūsų svetainėje www.vistytis.lt, nuotraukų galerijoje, kuri kiekvienam bus atvira ir prieinama. Ši nuotraukų galerija leis ne tik pasigrožėti įamžintais vaizdais, bet ir taps puikia priemone virtualiai pamatyti vietas ar objektus, kuriuose ar prie kurių dar nesate buvę, o gal ir sužadins norą apsilankyti.  

Dalinkimės patirtais įspūdžiais ir užfiksuotais vaizdais lankantis Vištyčio regioniniame parke!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532