Kviečiame į literatūrinę popietę

     Vokiečių literatūros klasikas Johanas Volfgangas Gėtė yra pasakęs , kad „gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas”. Jau nuo seniausių laikų gamta žmogui teikė ne tik apčiuopiamų, materialių, bet ir dvasinių vertybių. Dauguma kūrėjų gamtą įvardina kaip grožio modelį, sielos atgaivą bei įkvėpimo šaltinį darbui, kūrybai ir gyvenimui. 

     Š. m. gegužės 19 d. (penktadienį) 15 val. Vištyčio regioninio parko lankytojų centre kviečiame poezijos mylėtojus, skaitytojus į literatūrinę popietę „Gamta – mano sielos namai”. Šio susitikimo metu savo eilėmis bei mintimis dalinsis mūsų krašto poetės:

    • Elena Dereškevičienė;
    • Renalda Mačiulskienė;
    • Aldona Maksvytienė;
    • Danguolė Protasevičienė. 

     Renginio metu muzikinius kūrinius dovanos Kybartų kultūros centro mišrus trio „Pavakarys” (vad. Nomeda Klimauskienė). Po skaitymų visus dalyvius ir svečius kviesime arbatos puodeliui bei tautodailininkės Danutės Saukaitienės šiaudinių skulptūrų parodos „Pinavojimai” apžiūrai. 

 

SKELBIMAS

 

Renginio metu bus fotografuojama, todėl nuotraukos gali būti naudojamos renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, svetainėse, spaudoje ir kt. 

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532