Renginys „Klestėkit Suvalkijos žolynėliai”

Lietuvos žolynai – sveikatos šaltinis. Vaistininkas – žolininkas, „Žolinčių akademijos” viceprezidentas, lektorius Marius Lasinskas teigia, kad Lietuvoje augantys žolynai niekuo nenusileidžia rytietiškiems augalams. Teigiama, kad mūsų šalyje iš viso galima rasti apie 500 gydomąsias savybes turinčių augalų. Tokiems augalams priskiriamos ir visiems gerai žinomos garšvos, kiaulpienės dilgėlės, baltažiedės notrelės ir pan.

Š. m. birželio 16 d. (penktadienį) 1️4 val. kviečiame pasisemti žinių apie mūsų kraštuose augančius žolynus ir dalyvauti renginyje „Klestėkit Suvalkijos žolynėliai”. Renginio metu kultūrologė, žolininkė R. Balsevičiūtė papasakos apie gydomąsias žolynų galias, turėsite galimybę paragauti šaltos „Žebroko” sriubos , o tautodailininkė D. Saukaitienė pasidalins šieno skulptūrų gamybos paslaptimis, kiekvienas edukacijos dalyvis pasigamins savo laimės paukštę.

 

PROGRAMA

P.S. edukacijai reikalingomis priemonėmis Jums rūpintis nereikės, tad belieka atsinešti gerą nuotaiką, nusiteikimą, kūrybinę gyslelę ir 5 Eur.

Laukia naudingas, turiningas ir įdomus susitikimas, tad birželio 16 d. 14 val. nepravažiuokite pro šalį ir užsukite į Vištyčio regioninio parko lankytojų centrą, kuriame ir lauksime Jūsų 😊

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532