„ŠILOJAMS” – dvidešimt metų!

„ŠILOJAMS” – dvidešimt metų!

Gegužės 25 dieną Vištyčio folkloro kolektyvas atšventė kūrybinės veiklos dvidešimties metų sukaktį.  Pasveikinti kolektyvo ir dalyvauti koncertinėje programoje atvyko Vilkaviškio folkloro ansamblis „Sūduviai“ ir Marcinkonių kaimo etnografinis ansamblis. Taigi, visą popietę liejosi liaudiškos dainos ne tik iš Suvalkijos, bet ir iš Dzūkijos. Ir ne tik dainos, suvalkietiška tarmė persipynė su šmaikščiais dzūkiškais postringavimais, nes koncertinę programą vedė Dzūkijos nacionalinio parko etnografas Jonas Bajoriūnas.

Brandus, stiprus „Šilojų“ kolektyvas turėjo ką parodyti visiems susirinkusiems, tarp kurių buvo du Lietuvos Respublikos Seimo nariai Algirdas Butkevičius ir Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka, Vilkaviškio rajono kultūros darbuotojai, Vištyčio krašto gyventojai.

Dvidešimt metų kūrybinės veiklos buvo įvertinti, kolektyvas pripažintas ne tik Vilkaviškio rajone, bet ir Lietuvoje. Dalyvavo visose Lietuvių liaudies dainų šventėse, tarptautiniuose folkloro festivaliuose, koncertavo Lenkijoje, Rusijoje, visuose Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos organizuotuose renginiuose, vykusiuose visoje Lietuvoje.

Susirinkusieji linkėjo kolektyvui kūrybingų, sveikų, darbingų tolimesnių kūrybinės veiklos metų ir ilgo gyvavimo.

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532