Šventinis savaitės žaidimas

Šventinis savaitės žaidimas

 

Už lango – pirmasis kalendorinės žiemos mėnesis. Šis metas paženklintas ramybės ženklais, kai gamtoje viskas užklota baltu sniegu, vandens telkiniai aptraukti ledu, nurimusi rudeninė paukščių migracija, o likusieji mūsų krašte stengiasi nesiblaškyti, apsistoti maisto gausiose vietose ir ilsėtis, kaupti energiją žiemai. Žmonių gyvenime tai taip pat rimties, susikaupimo ir gražiausių metų švenčių laukimo metas. O, kad švenčių laukimas taptų dar ypatingesnis, norime Jus pakviesti dalyvauti šventiniame savaitės žaidime, kuris ,žinoma, susijęs su Vištyčio regioniniu parku 😊

SKELBIMAS

Žaidimo taisyklės paprastos:

Kada? Š. m. gruodžio 18-22 dienomis.

Kur? Žaidimas vyks internetinėje svetainėje www.vistytis.lt bei Vištyčio regioninio parko facebook paskyroje.

Kaip? Žaidimo metu kiekvieną dieną skelbsime vis skirtingas užduotis. Jūsų tikslas – sužinoti kiekvienos dienos raktinį žodį, juos surašyti į atsakymų lapą ir išsiaiškinti savaitės žaidimo ŽODĮ.

Iki š. m. gruodžio 27 dienos atsiųskite užpildytą atsakymų lapą su savaitės žaidimo ŽODŽIU, o gruodžio 28 dieną burtų būdu išrinksime ir paskelbsime nugalėtoją, kurį apdovanosime Vištyčio regioninio parko prizais.

 

Teisingų atsakymų lauksime el. paštu vistycio.rp.lc@saugoma.lt .

 

Atsakymų lapas

 

Laiške būtinai nurodykite vardą, pavardę ir telefono numerį, kuriuo susisieksime dėl prizų pristatymo/atsiėmimo.

Kviečiame dalyvauti visus didelius ir mažus saugomų teritorijų bičiulius!

 

* * * * * * * * * * * *

Pirmoji savaitės žaidimo užduotis – užuomina.

Išaiškinkite užuominą ir sužinokite dienos raktinį žodį, kurį įrašykite į atsakymų lapą. Sėkmės teisingų atsakymų paieškoje!

1-oji užduotis

 

* * * * * * * * * * * *

 

Antroji savaitės žaidimo užduotis – vaizdinė žodžių grandinėlė.

Pagal pateiktas vaizdines užuominas išnarpliokite žodžių grandinėlę bei sužinokite šios dienos raktinį žodį. Kiekvienas žodis nuo prieš tai buvusio skiriasi dviem raidėmis. Nepamirškite teisingo atsakymo įrašyti į atsakymų lapą. Sėkmės ir iki pasimatymo rytoj! 

2-oji užduotis

 

 

* * * * * * * * * * * *

 

Trečioji savaitės žaidimo užduotis – dėlionė.

Šiandien kviečiame išsiaiškinti, koks paukštis pavaizduotas dėlionėje. Paukščio pavadinimas (susidedantis iš dviejų žodžių) ir bus trečiosios dienos raktinis žodis. Rytoj susitinkame su nauja dienos užduotimi!

3-oji užduotis

 

 

* * * * * * * * * * * *

 

Ketvirtoji savaitės žaidimo užduotis – pėdsekystė.

Kai žemę nukloja sniegas atsiranda puiki galimybė gamtoje pabūti pėdsekiais. Tad šiandien kviečiame išsiaiškinti, kokio laukinio gyvūno pėdsakai yra užfiksuoti nuotraukoje? Teisingą atsakymą įrašykite atsakymų lape, o rytoj Jūsų laukia jau paskutinė savaitės žaidimo užduotis! Iki pasimatymo rytoj 😊

4-oji užduotis

 

* * * * * * * * * * * *

 

Penktoji savaitės žaidimo užduotis – kryžiažodis.

Šiandien pasitikrinkime žinias spręsdami kryžiažodį, susijusį su Vištyčio regioninio parko vertybėmis bei Vištyčio miestelio istorija. Primename, kad šiandien skelbiame paskutinę savaitės žaidimo užduotį, todėl išsprendus penktąją užduotį atsakymų lapas turi užsipildyti ir paaiškėti savaitės žaidimo ŽODIS. 

5-oji užduotis

 

* * * * * * * * * * * *

 

Šventinio savaitės žaidimo nugalėtoja 🥳📣

 

Praeitą savaitę t. y. gruodžio 18-22 dienomis kvietėme visus dalyvauti šventiniame savaitės žaidime, kurio metu dalyviai narpliojo įvairiausias užduotis, susijusiąs su Vištyčio regioniniu parku, jo gamtos ir kultūros vertybėmis. Pagrindinis šio žaidimo tikslas – išsiaiškinti savaitės žaidimo ŽODĮ, kuris šiais metais buvo PAVIŠTYČIO-DUNOJAUS KETERA.

Pavištyčio-Dunojaus ketera – pati aukščiausia Lietuvoje Suvalkų moreninės aukštumos dalis su Dunojaus (285 m), Pavištyčio (282,4 m), Stankūnų (285,5 m) kalvomis, kuri virš Vištyčio ežero iškilusi net 110 m. Būtent Vištyčio regioninis parkas ir saugo tą išskirtinį, kalvotąjį, ledynmečio sustumdytą reljefą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, siuntusiems teisingus atsakymus, užpildytus atsakymų lapus! 🥰 Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad šventinio savaitės žaidimo nugalėtoja tapo LUKRECIJA ŠIMKUTĖ. Sveikiname!!! 

Su nugalėtoja susisieksime nurodytu el. paštu ir įteiksime Vištyčio regioninio parko prizus.

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532