Tęsiame nemokamus edukacinius užsiėmimus

Tęsiame nemokamus edukacinius užsiėmimus

 

     Š. m. rudenį kviečiame Vilkaviškio rajono mokyklų mokinius pasinaudoti galimybe dalyvauti nemokamuose edukaciniuose užsiėmimuose Vištyčio regioniniame parke!

     Vištyčio regioninio parko grupė, finansuojama Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos lėšomis, nuo š. m. rugsėjo 2 d. iki spalio 27 d. organizuos nemokamus edukacinius užsiėmimus, skirtus Vilkaviškio rajono mokyklų mokinių gamtamoksliniam ugdymui. Iš viso numatyta finansuoti 30 valandų edukacinių užsiėmimų, iš kurių 20 valandų edukacinių užsiėmimų jau pravesta gegužės-birželio mėnesiams, o likusias 10 valandų bus galimybė panaudoti šiais naujais mokslo metais! Mokytojai ir mokiniai gali rinktis iš trijų skirtingų edukacinių programų, kurių metu ne tik susipažins su Vištyčio regioniniame parke esančiomis gamtos ir kultūros vertybėmis, bet ir aktyviai, smagiai leis laiką: žais grindų žaidimą, rungtyniaus dėliodami dėliones, spręsdami užduotis bei turės galimybę aplankyti beveik šimtmetį skaičiuojantį Vištyčio vėjo malūną 😊

Papildoma informacija:

  • Maksimalus mokinių skaičius vienos edukacijos metu iki 25 vaikų.
  • Mokyklos klasių atvykimą finansuoja iš savo lėšų.
  • Registruotis ir rezervuoti pasirinktų edukacinių užsiėmimų laiką prašome suderinti su Vištyčio regioninio parko grupės specialistais iš anksto telefonu 8 342 63532.

Edukacinių užsiėmimų aprašai

 

Kviečiame susitikime rudeniniu rūbu besipuošiančiame Vištyčio regioniniame parke, kuriame pažinti, atrasti, pamatyti yra tiek daug visko!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532