ŽEMĖS DIENOS MĖNESIUI PAMINĖTI

Kviečiame dalyvauti konkurse „Galvok globaliai, veik lokaliai“ skirto Žemės mėnesiui paminėti

     Kovo 20-oji – tarptautinė Žemės diena, o laikotarpis nuo kovo 20-osios iki balandžio 20-osios vadinamas Žemės mėnesiu. Juo siekiama atkreipti dėmesį į ekologines problemas – vandens, oro, dirvožemio taršas, biologinės įvairovės nykimą, miškų kirtimą, globalinį klimato atšilimą ir daugelį kitų problemų, kurios prisideda prie didėjančios Žemės taršos.

     Kviečiame visų klasių mokinius dalyvauti konkurse „Galvok globaliai, veik lokaliai“. Labai laukiame Jūsų piešinių, plakatų ar video siužetų, kuriuose atsispindėtų Jūsų idėjos, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie Žemės išsaugojimo ir tausojimo (pvz., šiukšlių rūšiavimas, plastikinių pakuočių atsisakymas, medžių sodinimas ir t.t.). Tai kvietimas susimąstyti, kaip kiekvienas galime prisidėti, kad gyventume sveikesnėje, švaresnėje, mažiau gamtą žalojančioje aplinkoje 😊!

     Vaizduotei ribų nėra, tad paliekame galimybę pažvelgti į šią temą kūrybiškai. Piešiniai ir plakatai gali būti atlikti ant įvairių paviršių (pavyzdžiui, popieriaus, audinio ir t.t.), taikant ir naudojant skirtingas technikas ir priemones. Popieriaus ar kitų paviršių dydis pasirenkamas savo nuožiūra. Kiekvieno piešinio, plakato apačioje turi būti nurodytas autoriaus vardas ir amžius.

    Apie konkursą:

  • Kas? Konkurse gali dalyvauti visų klasių moksleiviai.
  • Kaip? Piešiniai ir plakatai gali būti atlikti ant įvairių paviršių (pvz., popieriaus, audinio ir t.t.), naudojant skirtingas technikas ir priemones. Popieriaus ar kitų paviršių dydis pasirenkamas savo nuožiūra. Kiekvieno piešinio, plakato apačioje turi būti nurodytas autoriaus vardas ir amžius.
  • Kada? Nufotografuotus, skenuotus piešinius, plakatus, video siužetus galite siųsti iki balandžio 20 d. elektroninio pašto adresu: z.grimailaite@vistytis.lt .

Geriausio kūrinio autorių apdovanosime simboliniu Vištyčio regioninio parko suvenyru 😊. Nugalėtojo paprašysime, kad savo darbą – originalą mums atsiųstų.

Skelbimas

Konkurso nuostatai

 

Sveikinimas nugalėtojui                   Nugalėtojo piešinys  (Dominykas, 9 metai)

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532