SAVANORIAUK VIŠTYČIO REGIONINIAME PARKE!

SAVANORIAUK VIŠTYČIO REGIONINIAME PARKE!

 

Ketvirtus metus iš eilės gamtosauginio projekto „Naturalit“ komanda, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba ir saugomų teritorijų direkcijos kviečia savanoriauti saugomose teritorijose.

Šiais metais Vištyčio regioniniame parke siūlome dvi veiklas: dviejų lauko baldų komplektų pastatymą Vištyčio poilsiavietėje bei 20 vnt. rezervato pradžią žyminčių ženklų pastatymo darbus.

 

Detalius šių veiklų aprašymus, kontaktinius duomenis rasite interaktyviame žemėlapyje.

Visoms savanorių komandoms už atliktą darbą atsidėkosime ekskursija po Vištyčio regioninio parko lankytojų centro ekspoziciją bei Vištyčio vėjo malūną.

Primename, kad praeitais metais Vištyčio regioniniame parke buvo įvyko dvi savanoriškos talkos, kurių metu buvo įgyvendintas šiukšlių rinkimas ir informacinių stendų valymas Šilelio pažintiniame take, bei sumedėjusių atžalų šalinimas Dabravolės piliakalnyje ir Šilelio skardyje.

Savanoriaudami saugomose teritorijose žmonės ne tik prisideda prie pačių vertingiausių gamtinių ir kraštovaizdžio vietovių išsaugojimo, bet ir sužino apie jų atliekamų darbų reikšmę, susipažįsta su teritorijos savitumu ir gamtinio pasaulio unikalumu. Taip pat įmonės ir organizacijos savanoriavimo patirtį įvardina kaip puikų komandos formavimo ir bendrystės laiką.

 

Lauksime prisijungiant prie prasmingų darbų!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532