Su Pasauline aplinkos apsaugos diena!

Maistas, kurį mes valgome, oras, kuriuo kvėpuojame, vanduo, kurį geriame ir klimatas, kurio dėka galime gyventi Žemėje – viskas yra iš gamtos. Tačiau beatodairiškai eikvodami Žemės išteklius mes net nesusimąstome, kad gamta yra naikinama, keičiama ir alinama. Todėl norėdami pasirūpinti savimi ir ateities kartomis, mes turime rūpintis ir gamta.

Vištyčio regioninio parko direkcija kviečia visus neabejingus gamtai žmones būti išradingais ir birželio 5-ąją, Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną paminėti kitaip: pasodinti medį ar gėlę, pakelti miške besimėtančią šiukšlę, paskirti dieną be automobilio, o gal pats laikas pradėti rūšiuoti atliekas? Būdų kaip paminėti šią dieną yra tikrai ne vienas, todėl kviečiame dalintis idėjomis ir atliktais gerais darbais Žemei ir gamtai su visais!

Laukiame Jūsų nuotraukų su geru darbu gamtai iki birželio 6d. elektroninio pašto adresu info@vistytis.lt arba į Vištyčio regioninio parko Facebook paskyrą. Atsiųstas nuotraukas publikuosime ir pasidalinsime su visais mūsų Facebook paskyroje.

Juk daryti gerus darbus galime kiekvienas!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532