Vištyčio stovyklavietėje – dar vienas naujas rekreacinis įrenginys

Vištyčio regioniniame parke – dar vienas naujas rekreacinis įrenginys

 Vištyčio regioninio parko direkcija dar šių metų rudenį Vištyčio stovyklavietėje įrengė vaikišką dvivietę medinę supynę, gavusi lėšų iš Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.

Šioje lankytojų nuo seno pamėgtoje vietoje turizmo sezono metu sulaukiame ypatingai daug lankytojų, atvykstančių pailsėti prie Vištyčio ežero. Todėl nepamirštame ir pačių mažiausiųjų poilsiautojų, kad ir jie atvykę prie gražuolio Vištyčio ežero, turėtų užimtumo, aktyvios ir įdomios veiklos. Tiesa, direkcija jau ne pirmi metai iš eilės šią stovyklavietę nuolatos prižiūri, šienauja žolę, pagamina ir įrengia naujus lauko baldų komplektus, persirengimo kabinas, kad atvykstantiems regioninio parko lankytojams būtų patogu ir malonu stovyklauti prie Vištyčio ežero.

Šioje stovyklavietėje dar praėjusiais metais Vištyčio seniūnija įrengė naują lauko tinklinio aikštelę, kad netrūktų veiklos ir aktyviausiems poilsiautojams bei vietos gyventojams.

Vištyčio regioninio parko darbuotojai džiaugiasi, kad stovyklavietėje atsirado įdomios veiklos ne tik suaugusiems, bet ir mažiausiems regioninio parko lankytojams, jaunimui, nes tai malonus aktyviojo poilsio papildymas, puikus būdas formuoti aktyvumą, judrumą, jėgą, ištvermę, sukelti teigiamas emocijas. Ateityje ieškosime lėšų, kad būtų galima įrengti dar daugiau vaikiškos rekreacinės įrangos, sukuriant kuo įvairesnę žaidimų erdvę jaunimui.

Tikimės, kad naujieji įrenginiai tarnaus ilgai, ir visi atsakingai naudosimės tuo kas sukurta ir nuolatos prižiūrima!

Vištyčio regioninis parkas © 2018 Visos teisės saugomos.         Vytauto g. 8, Vištytis, LT-70346 Vilkaviškio r.   tel. +370 342 63532